Profil


O mně

Jmenuji se Vladimír Hirka, jsem osobní trenér fitness a jógy a také výživový poradce. Zabývám se řízenou bylinnou terapií a akupunkturou. Nabízím zájemcům všech sportovních úrovní i věkových skupin komplexní služby v oblasti zdravého životního stylu.

V mládí jsem se věnoval kulturistice, v roce 2001 jsem obsadil třetí místo na Mistrovství ČR. Od roku 1998 pracuji jako osobní trenér, za více jak 19 let praxe se na mě obrátilo již přes 1 300 klientů. Absolvoval jsem významné trenérské školy, získal jsem certifikaci dietologa, studuji čínskou medicínu, spolupracuji také s vrcholovými sportovci, cvičí se mnou i známí herci, zpěváci či moderátoři. Své bohaté zkušenosti předávám jako odborná záštita v trenérské škole Improve Academy, jsem rovněž spoluautorem knihy Aby nám bylo fajn. Cvičení rád propojuji s jógou a qi-kung, k mým dalším koníčkům patří relaxace, sugesce a meditace.


Profesní životopis:

Média


Česká televize

Vystupoval jsem v pořadu Všechnopárty jako host Karla Šípa. Chcete-li se seznámit s mým přístupem ke cvičení a změně životního stylu, podívejte se na pořad na následujícím odkazu - Všechnopárty Vladimír Hirka.


Online kurz - Začni žít zdravě


Kniha - Aby nám bylo fajn

Vladimír Hirka je spoluautorem knížky Aby nám bylo fajn, ve které se dozvíte nejen řadu praktických rad od odborníků (o pravidelném sportování, relaxaci, dietách, masážích, o různém způsobu myšlení a jednání, kterým skutečně můžeme svůj život hodně ovlivnit…), ale stejně tak se pobavíte čtením rozhovorů se známými osobnostmi, kterým aktivní zdravý životní styl pomohl, dokonce jim často zásadně změnil život tak, aby se mohly vrátit zpět na své místo na slunci, aniž by při tom cokoliv ztratily ze svého já. Pochopitelně nechybí ani názory opačné, či pochybovačné. Je tedy pouze na vás, pro co se vy sami rozhodnete. Nejedná se o přemoudřelou knihu plnou pouček a tabulek, ale čtivou beletrii k zamyšlení nad sebou samým, k pobavení, v níž rady a všechna doporučení vycházejí z důkladně ověřené praxe.


Kniha - Klíče k životu

Kniha přináší 21 rozhovorů se známými osobnostmi, úspěšnými ve svých oborech (herci, lékař, psycholog, pedagog, filmoví režiséři, hudebnice, výtvarník, malířka, manažer, osobní trenér...). Rozhovory mapují jejich cestu v oboru, který dělají a zjišťují, jak se stalo, že jsou tito lidé ve svém oboru výborní nebo dokonce nejlepší. Kde tito lidé našli nebo od koho dostali ty správné „klíče k životu“, ke svému úspěchu? Našli si je sami díky talentu a píli? Našli je ve škole, v rodině, u přátel nebo kolegů? Co je podle nich vlastně „klíč k životu“? Přečtěte si rozhovor také s Vladmírem Hirkou

Máte-li zájem o ukázkovou lekci ZDARMA, neváhejte mě kontaktovat.

Kde mě najdete:

Vladimír Hirka, osobní trenér fitness, výživový poradce

e-mail: a.wellness@email.cz
telefon: +420 608 733 604

Spolupracuji s: www.osobni-trenerka-fitness.cz

Kde trénuji?
 

Praha 3, 5, 8 - Fitness Euforie
Praha 1, Praha 2 dle dohody