Proměny

Veronika

Veronika se účastnila soutěže Zhubni do plavek s VZP, kdy pod mým vedením zhubla 24 kilogramů a změnšila obvod pasu o více než 30 centimetrů.


Barbora

Barbora se účastnila soutěže Zhubni do plavek s VZP, kdy pod mým vedením zhubla 11 kilogramů a změnšila obvod pasu o více než 20 centimetrů.


Jaroslav

Jarda jako další z účastníků zhubnul přes 19 kilogramů a změnšil obvod pasu o více než 18 centimetrů.


Tomáš

Tomášovi je 22 a začal u mě cvičit koncem července 2012. Po pěti měsících naší spolupráce byly již jasně patrné výsledky. Tomáš zhubnul 10kg a 13cm v pase. Zvýšil svoji kondici a zlepšil držení těla.
Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference ReferenceDalší reference si můžete prohlédnout v galerii.

Zhubni do plavek s VZP


Zhubni do plavek s VZP

Soutěž, která probíhala v letech 2008-2011, byla určena především těm, kteří nikdy necvičili ve fitnesscentru, ale měli chuť začít, chyběly jim však potřebné informace a odborné vedení. Soutěže jsem se účastnil jako šéftrenér, odborná záštita a vytvořil jsem také pro soutěžící stravovací plány.

Podle osvědčených metodických pokynů, které jsem sestavil, soutěžící cvičili po dobu osmitýdenního semifinále v partnerských fitnesscentrech soutěže. A to buď individuálně, nebo v případě zájmu pod dohledem trenérů. Po ukončení semifinále bylo na základě dosažených výsledků vybráno 10 finalistů, kteří pak absolvovali ještě další čtyři týdny cvičení pod dohledem profesionálních trenérů. S finalisty cvičily i známé osobnosti jako například: Lou Fanánek Hagen, Zdeněk Podhůrský, Jitka Asterová, nebo Miloš Pokorný z dua Těžkej Pokondr. Vítěze vybrala porota dle dosažených výsledků v úbytku hmotnosti a zmenšení obvodu pasu, podle fotografií finalistů v plavkách před soutěží a po ní, důležitá pro konečné umístění byla rovněž snahu a dispozice k přeměně postavy.

VIP klienti

Lou Fanánek Hagen
zpěvák a textař

Výsledkem více než desetileté spolupráce je nejen úbytek více než 20 kilogramů tuku, ale i celkové zlepšení zdravotního stavu. Díky dobré životosprávě a respektování udílených rad se nedostavil jo-jo efekt a Lou Fanánek si stále drží optimální hmotnost. Jeho maximální výkon v bench-pressu má hodnotu 155 kg!


Lukáš Pavlásek
herec a bavič

Spolupráce trvá již několik let. Za tuto dobu se mu výrazně zlepšilo držení těla a i fyzická kondice. Zhubl již pět kilogramů tuku.


Jitka Asterová
herečka a moderátorka

S Jitkou spolupráce trvá již téměř deset let. Za tuto dobu udělala ohromný pokrok. Zhubla, zpevnila svoji postavu a cítí se skvěle. V poslední době jsme přidali také cvičené jógy.


Helena Vondráčková
zpěvačka

S Helenou pracuji již tři roky. Program zahrnuje klasické a rehabilitační cvičení. Vše doplňujeme o akupunkturu a bylinky.
Helena patří k nejpečlivějším klientům. Spolupráce s ní mě naplňuje a baví.


Miloš Pokorný
moderátor, zpěvák

S Milošem spolupracujeme více než 8 let. Miloš za mnou přišel, že potřebuje zhubnout, vytvarovat postavu a zlepšit kondici. Vše jsme doplnili o stravovací plán dle západní a východní medicíny.


Zdeněk Podhůrský
herec

Se Zdeňkem spolupracuji přes 10 let. Zaměřili jsme se na přibírání svalové hmoty, tvarování postavy. Vše jsme doplnili o stravovací plán dle západní a východní medicíny.
Jiří Langmajer
herec

Má od narození velice špatná záda. Cvičí, aby se špatně stavěná páteř obalila svaly. Jak říká sám Jiří Langmajer: "Dvakrát týdně chodím k osobnímu trenérovi Vláďovi Hirkovi na dvě hodiny do posilovny na sobě pracovat, aby mě nebolela záda a abych byl v pohodě..."
Helena Vondráčková, zpěvačka

Miloš Pokorný, zpěvák a moderátor

Zdeněk Podhůrský, herec, zpěvák a moderátor

Michaela Ochotská, moderátorka a herečka

Lucie Vondráčková, zpěvačka

Oto Baláž, zpěvák

Sisa Sklovská, zpěvačka

Čtyřkajak, bronzoví medailisté z OH v Londýně

Michal Novotný, snowboardista

Klára Koukalová, tenistka

Jan Hernych, tenista

Pavel Brůžek, snowboardista

Milan Černý, fotbalista

Máte-li zájem o ukázkovou lekci ZDARMA, neváhejte mě kontaktovat.

Kde mě najdete:

Vladimír Hirka, osobní trenér fitness, výživový poradce

e-mail: a.wellness@email.cz
telefon: +420 608 733 604

Spolupracuji s: www.osobni-trenerka-fitness.cz

Kde trénuji?
 

Praha 3, 5, 8 - Fitness Euforie
Praha 1, Praha 2 dle dohody